Anneler Günü Saat Modelleri ve Fiyatları

Anneler Günü için Hediye Saat Önerileri

Anneler günü 9 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Salgın sebebiyle belki de en büyük sıkıntıları çeken anneleri güzel bir hediye ile sevindirmek ve bizler için onların ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak hepimizin istediği bir şey. Covid-19 şartları sonucu hepimizin daha fazla evde vakit geçirdiği bu dönemde, bizler ne kadar yardımcı olsak da, bütün anneler evimizin işleriyle daha fazla ilgilenmek durumunda kaldırlar. Annesinden uzakta yaşayanlar, sosyal mesafe kuralları gereği eskisine nazaran onları çok daha az gördüler. İşte bu yüden 2021 Anneler Günü, diğer bütün yıllara kıyasla onları biraz daha fazla sevindirmemiz gereken önemli bir gün haline geldi.

Herkes bütçesi el verdiğince annelere en güzel süprizi yapacaktır ve biz de ABTsaat olarak işinizi kolaylaştırmak için sizlere bu listeyi hazırlamaya karar verdik. Fiyatı en uygundan, daha lüks saatimize doğru sıraladığımız modellerin güncel fiyatlarını öğrenmek için fotoğrafların üzerine tıklayabilir, özel kutulama mesajı ve eklemek istediğiniz kart ya da hediye paketi gibi detaylarımızı tercihinize göre şekillendirmek için bizlerle Facebook, Instagram ya da bu yazının yorumlar kısmında iletişime geçebiliriniz.

SWATCH – SKINLINGOT – SYXG100GG

Bilekte parıl parıl parlayan modern bir saat

  • İnanılmaz derecede ince ve hiç ağır olmayan saatlerin mimarı Swatch markalı modelimiz, incecik ama paslanmaz çelik materyalden oluşmaktadır.
  • Saatimizin yine paslanmaz çelik bilezği, kasası ile beraber altın renklerinde cilalanarak parlaklığı arttırılmıştır.
  • Güneşin ışıması gibi metal fırça ile parlatışmış kadranı da bileziğine ve kadranına uyumlu bir şekilde altın renklerinde.
  • Kadran, incecik saat imleri ve 12 yönündeki “Swatch Swiss” baskısı ile oldukça mimnimal tutulmuş
  • Quartz mekanizmaya sahip saatimizin 30 metre su geçirmezliği bulunuyor.
  • 38mm çapı olan yuvarlak saatimizin bilekten yüksekliği ise sadece 5.80mm.
  • İnce ve hafif saatleri sevenler için üretilmiş saat, kolaylık değiştirilebilir bir bileziğe sahip.

İnce bileklere uyumlu ve kendini gösteren bir saat

Saatimizin kasa arkası da dahil her yeri altın renklerde cilalanmış paslanmaz çeliktir

Eterna – 280041621743

Mağazamızda son 1 adet kalan eşsiz Eterna

Romen rakamları ve asimetrik kadran tasarımı ile çok dikkat çeken bu saat, kurma kolunda mavi taşıyla gelmektedir. Paslanmaz çelik kasası ve gümüş renkli bileziği parlak bir şekilde cilalanmış. Bezeli de ayna gibi parlayan saatimiz İsviçre yapımı Quartz bir mekanizma ile hareketlendirilmektedir. Saatimizin fiyatı stoklarımızdaki son Eterna modeller olduğu için oldukça uygun hale getirilmiştir ama saatimizin çizilmez safir camının da olduğunu özellikle hatırlatmamız gerekiyor.

Saatin kurma kolunda mavi taş bulunuyor

Eterna modeli saatlerimiz markanın özel sert kutusuyla beraber gönderiliyor

Bileziğinin basmalı düğmesi ile kayarak ayarlanan bir tokası bulunuyor

Tissot Lovely Square – T0581093345600

1960’ların efsane saat tasarımını geri getirmek için geliştirilen “Lovely Square” koleksiyonunun en göz alıcı modeli pembe altın rengiyle karşımızda. 2cm’e 2cm dikdörtgen kasa tasarımı ile oldukça dikkat çeken saatimizin kadranındaki saat imleri pırlantalar ile belirlenmiş. Safir çizilmez cam ile kaplı saat, PVD kaplamalı pembe-altın renkli paslanmaz çelik bileziğe ve kasaya sahip. Sadece 28gr ağırlığındaki saat, mücevher tokası ile İsviçre Quartz mekanizmaya sahiptir.

İsviçre üretimi Tissot Lovely Square kadran tasarımı ile oldukça dikkat çekiyor

Pembe altın renginde cilalanmış paslanmaz çelik kasa ve bilezik tek kelimeyle harika

Tissot T-My Lady – T1320101111100

Erkekler arasında en gözde olan Tissot Gentleman’in kadın versiyonu olacak düşünebileceğimiz modelimizin, 9,7mm kalınlığındaki kasası kıvrımlı kulakları ile bileğe çok rahat oturuyor. 29,30mm çapı olan kasa çizilmelere karşı dayanıklı safir cam ile örtülmüş. Sedef kadranında, pempe altın renklerinde saat imlerini ve Quartz mekanizma ile hareket ettirilen yine aynı renkteki akrep/yelkovan/saniye kollarını görüyoruz. Bu saatimizin öne çıkan en önemli özelliği şık kutusunda farklı kombinler için dizayn edilmiş inek derisi ekstra bir kayış ile geliyor olmasıdır.

Saatimizin en önemli özelliği şık kutusunda ekstra kayışı ile geliyor olması

316L paslanmaz çelik bilezik ve kasası ile oldukça şık bir saat

Saatimizin tercihe göre paslanmaz çelik bileziği ya da deri kayışı ile uyumlu bir tasarımda

30mm kasasının kenarları kıvrımlı ve ince bileklere rahatlıkla oturabiliyor

Yumuşak inek derisi kayışı kelebek tokası ile dayanıklı

Tissot Heritage – T1281093602200

Tissot, Heritage koleksiyonu ile 1910 yıllarında kadın saat tasarımlarında çok popüler olan bir çizgiyi tekrardan getirmiş. Tonneau denilen bu kası tasarımını türkçeye yastık şeklinde çevirebiliriz. İnce bir saat tasarlamak üzerine geliştirilen bu kadran tipi, saat imlerini yerleştirebilmeye ve akrep/yelkovanın dairesel dönme şekline uyum sağlamasına olanak tanıyor. Kadran rengi koyu altın sarısı ve saat imleri Art Nouveau stilinde yazılmış. Tam da 20. yüzyılın başlarını hatırlatıyor. Son olarak inek derisinden yapılmış krokodil görünümlü lacivert kayışı ise tek kelimeyle harika.

Vintage saat severlerin hayran olacağı bir tasarım

Kayış inek derisi ve krokodil görünüme sahip

Gece şıklığında ya da gündelik olarak rahatça kombinlenebilir

Tonneau adı verilen yastık şeklindeki kasa 8,4mm kalınlığında

30 metre su geçirmezliği bulunan kasa kulakları sayesinde bileğinize çok rahat oturuyor

Tissot Bellissima – T1260102201301

Tissot Bellissima 5n pembe altın ve gri renklendirilmiş paslanmaz çelik bileziği ile öne çıkıyor. Farklı dokulardaki beyaz kadranında romen rakamlarını ve 6 yönündeki tarih pencerisini görüyoruz. Sadece 59 gram ağırlığındaki saatimiz, 26mm çapı ve 6,9mm yüksekliği ile saatini bileğinde hissetmek istemeyenler için özel tasarlanmış. Kubbeli safir camı çiziklere karşı özel dayanıklı ve yansıtma önleyici kaplamalı.

Bileziği ve küçük tasarımı ile bir takı değerinde

Kadranındaki farklı dokular dikkat çekiyor

Tissot Bellissima Quartz mekanizmaya sahip

Tissot PR 100 – T1019102211600

Bu saatimiz ise Tissot’un kadınlara yönelik her koşulda giyilebilecek özel bir tasarımıdır. 100 metre su geçirmezliği ve 5n altın renkli bezeli ile gündelik de giyilebilecek saatimiz, pırlanta saat imleri, sedef kadranı sayesinde şık kombinlerinizde de değerlendirebileceğiniz değerli bir takı gibi de görülebilir. 36 mm çapı bulunan kasası ve paslanmaz çelik bileziği ile 112 gr ağarlığında olan model, ayna gibi cilalanmış kenarları ve 5n altın ile renklendirilmiş dizaynı ile kendini belli ediyor. Her zaman şık görünmek isteyenler için hem lüks, hem kaliteli hem de klasik bir model.

Lüks ve klasik bir tasarımı olmasına rağmen gündelik kombinlerinize de çok yakışacak

Bezeli ve bileziğinin ortasındaki 5n altın renklendirme saate ayrı bir değer katıyor

Katlamalı ve düğmeli tokası bulunmaktadır

Tepesi de 5n altın kampalama olan saatin Quartz mekanizması bulunuyor

Sedef kadranındaki saat imleri pırlantalar ile gösterilmiş

Akrep/yelkovan kolları Lumibrite ile aydınlatılmış

TISSOT PR 100 SPORT CHIC

Eterna Grace – 256660611371

Kökleri 1856’ya dayanan ve Grenchen, İsviçre’de küçük bir saat atolyesinde üretimlerine başlayan Eterna markası bu saati ile gerçekten göz dolduruyor. Mor saten kayışı, asimetrik paslanmaz çelik üzeri pembe altın kaplama kasayı taşıyor. Tepe yönüne doğru 4’er purlantaya ev sahipliği yapan tepe de pembe altın kaplama. Kadranında özel bir doku görüyoruz ve saat 12, 6, 3 ve 9 yönlerinde biraz daha büyükçe pırlantalar öevcut. Safir, yansıma yapmayan ve çizilme önleyici kaplama bir camı bulunan saatimizin, akrep/yelkovan kolları da pembe altın kaplama paslanmaz çelik materyalden. Saat 6 yönünde, yine paslanmaz çelik pembe altın kaplama çerçeve içerisinde tarih pencerisini görüyoruz.

Saten pembe kayışı ve pembe altın kaplama kasası harika bir uyum içerisinde

Kadranında 4 ve kasa/tepe kenarında 8 adet toplam 12 adet pırlantası bulunmaktadır

Saatin arkası da kordon rengine uyumlu bir şekilde renklendirilmiş

Eterna Grace

Seiko Presage SRPE47J

Cocktail Time Tequila Sunset olarak isimlendirilen Seiko modeli, 5000 adet limitli olarak üretilmiştir ve koleksiyon değeri de yüksek, ayrıcalıklı bir saatimizdir. Kasa genişliği geniş tutulmuş modelimizi erkekler de tercih etmektedir. Farklı kayışlar ile daha farklı kombinlere uyum gösteren kadran tasarımı sayesinde her koşulda bileğe takılmaya elverişlidir. Özel tasarım kutusu içinde ekstra deri kayışı ile beraber gelen saatimiz, 23 taşlı 4R55 otomatik mekanizmasını gösteren açık kasaya sahiptir. 41 saat güç rezervine sahip model, keskin akrep/yelkovan tasarımı ile uzun ömürlü saat arayan kişiler için çok uygun bir saattir.

Saatimiz özel kutusu ve ekstra deri kayışı ile gelmektedir

Farklı kayış tasarımları ile her koşula uygun hale getirilebilir

Açık kasasında Limitli üretilen saatin kaçıncı saat olduğu işlenmiştir

Cocktail Time Tequila Sunset kadranı nefes kesiyor

Bileğinde taşıdığı saate önem verenler için dizayn edilmiştir

Hermes Arceau – AR6671221MHA

Bezeli tam tur pırlantalar ile kaplı saatimizin tepesinde de pırlanta bulunmaktadır. Saniye göstergesini 6 yönünde bulunan minik bir dairede bulunduran model, Hermes’in imza tasarımlarından. 18 ayar pembe altından kasası yuvarlak ve sedef kadrana ev sahipliği yapıyor. Krokodil kahverengi deri kayışı ile en özel materyallerin bir araya getirildiği bu model, lüks saatler kategorisinde değerlendirilmelidir. İsviçre mekanizması ile uzun yıllar boyunca değerini her zaman koruyacak bu eşsiz saat, her zaman akılda kalacak en değerli anılar ile beraber saklamanız için özel Hermes kutusu ile beraber gelmektedir.

Nefes kesen bir tasarım

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.