27 Kasım 2023

Seiko Sportura SSF003J & SSF007J

Gittiğiniz ülkenin saatini 100 bin yılda 1 sn hassasiyetle ayarlayabilen Seiko GPS Solar saatleri sadece Astron serisi ile üretiliyordu.
Enerjisini güneşten alan mekanizmaları şimdi Seiko’nun en beğenilen serilerinden Sportura serisinde bulmak mümkün – hem de çok daha uygun fiyatlara
Gps ile uyduya bağlanabilme, 2100 yılına kadar ayar gerektirmeyen takvim, karanlık ortamda uyuyup ışık gördüğünde tekrar uyanabilme, tek bir düğme ile yaz ve kış saati ayarı yapabilen modeller Sportura’nın camı yokmuş gibi gözüken antrefle camlı , pür çelik kasasına yerleştirilmiş.
Çok net okunabilme özelliğine sahip saatin deri kayışlı – ssf007, çelik bilezikli -ssf003 ve iyon kaplama – ssf005 olarak 3 farklı versiyonu bulunuyor:
Ssf007 Deri kayışlı modelde bütünlük sağlamak amacı ile kayış kasaya sıfırdan bağlanmış ve daha sportiflik için kayışın iç dikişirleri Sporturaya özgü kırmızı olarak üretilmiş.
Mat ve parlak çelikten üretilmiş çelik bilezikli versiyon da Sportura serisin gps solar mekanizmaya çok yakıştığının adeta bir kanıtı konumunda.
Sağlam paslanmaz çelik kasa, çizilmeyen safir cam, fevkalade güzel tasarımı ve özel fiyatı ile Sportura gps solar koleksiyonunu mağazamız ve internet sitemizde bulabilirsiniz.

Abt Saat 1938 Yılından bugüne saatçilik yapan bir ailenin 3. kuşak temsilciliğini yapmaktadır. 30 Yılı aşkın süredir Seiko markası ile çalışılma neticesinde bu marka ile ilgili geniş ürün yelpazesine ve ürün bilgi tecrübesine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.