26 Kasım 2023

“Seiko Turtle’ın Geri Dönüşü’’

 

Seiko Turtle  markanın yakın zamanda çıkarttığı en iyi modellerden biridir. İlki 1976 yılında üretilmiş olan turtle koleksiyonu, Seiko tarihinde önemli bir yere sahip olduğu için geçtiğimiz yıllarda yeniden üretilmeye başlandı.

Sağlam ve güvenilir oluşu, havalı görünümü ve uygun fiyatı ile  200 metre kategorisinin en iyi dalış saatlerindendir.

Siyah silikon kordonlu SRP777 ve çelik kordonlu srp779 olarak üretilen ilk versiyonların ardından Seiko, bu saatlerin başarısını Special Edition modellerle (PADİ, BLUE LAGOON  ve BLACK TURTLE) taçlandırdı.

Turtle serisi şimdi de Fabien Cousteau fonunu destekleyen save the ocean serisi ile karşımızda: SRPC91

 

Teknik olarak diğer tüm Turtle saatleriyle aynı olan model  kadranını okyanusun renginden alıyor, mavi ile başlayan kadran derin suların karanlıkları gibi siyah ile bitiyor ve daha etkili bir görünüm için dalga deseni ile üretilmiş.

Srpc91 serisini güzel kılan bir diğer özelliği de enfes tonda lacivert bezel yanlarının ve kurma kolunun siyahlığı – lacivert / metal ve siyah renklerin uyumu saate spor ve şık bir hava katıyor.

Her turtle modelinde olduğu gibi kullanışlı ve rahat silikon kordonu ile üretilmiş saati bir çok farklı kayış seçeneği ile kombinleyebilirsiniz.

 

Abt Saat 1938 Yılından bugüne saatçilik yapan bir ailenin 3. kuşak temsilciliğini yapmaktadır. 30 Yılı aşkın süredir Seiko markası ile çalışılma neticesinde bu marka ile ilgili geniş ürün yelpazesine ve ürün bilgi tecrübesine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.